Dijitalleşme Destekleri

Dijitalleşme Destekleri

TÜRKONFED, Visa ve UNDP iş birliğinde 30 banka ve e-para kuruluşunun desteğiyle hayata geçirilen İşimi Yönetebiliyorum Projesi KOBİ’lerin dijitalleşmesini desteklemeye devam ediyor.

Gerekli şartları sağlayan 100 KOBİ’ye E-Ticaret Desteği, 50 KOBİ’ye E-İhracat Desteği verilecektir.

E-Ticaret Desteği ile; web sitenizin ücretsiz kurulumu, ödeme sisteminizin hazır hale getirilmesi, başlangıç reklam desteği, pazarlama desteklerinden ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz.

E-İhracat Desteği ile; Türkçe + 2 dil seçeneği, otomatik-manuel dil çevirisi, ülke ve dillere göre kur ve fiyat belirleme, ülke bazlı kargo ayarları, tüm dünyadan ödeme alabilme, % 100 SEO uyumluluğu desteklerinden ücretsiz olarak faydalanarak ürünlerinizi hem Türkiye’ye hem de dünyaya satabileceksiniz.

Dijitalleşme Destekleri’nden yararlananabilmek için sırasıyla takip edeceğiniz adımlar:

  • İşimi Yönetebiliyorum Online Eğitim Sistemi’ne kayıt olmak,
  • Tercih ettiğiniz Dijitalleşme Desteği için belirlenmiş olan videoların tamamını izlemek,
  • Online Eğitim Sistemi “Değerlendirmeler” bölümündeki Değerlendirme Formu ve Dijitalleşme Destekleri Formu’nu doldurmak.

Son katılım tarihi: 12 Temmuz 2022

Dijitalleşme Desteği’ni almaya hak kazanan KOBİ’ler ile iletişime geçilecektir.

Dijitalleşme Destekleri’ne başvurmak için lütfen tıklayınız.

Yasal Uyarı: Yasal Tavsiye Amacı Taşımaz

Bu sitede, iş kurma ile ilgili genel bilgiler verilmiştir. Bu sitenin içeriği yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yasal danışmanlık ya da bunlara ilişkin görüş verme amacı taşımamaktadır. Bu sitenin içeriği ve bu bölümde yer alan bilgilerin görüntülenmesi, herhangi bir durumda yasal danışmanlık veya vergi danışmanlığı olarak yorumlanamaz ve bu hususlarda güvenilir bir kaynak değildir. Bu bölümde yer alan bilgilere dayanarak herhangi bir işlem yapılmamalıdır ve İşimi Yönetebiliyorum Projesi bu sitenin içeriğine dayanılarak yapılan ya da yapılmayan işlemlerin hiçbirinden geçerli yasalar uyarınca sorumlu değildir. Yasal olarak şirket kurma prosedürleri de dahil olmak üzere herhangi bir yasal problemde veya vergi sorununda bir avukata danışmanız gerekmektedir. Bu sitenin içeriği Türkiye’deki hedef kitleye yönelik olarak düzenlenmiştir.