Destekler

Ücretsiz İşimi Yönetebiliyorum Desteklerine Hemen Başvurun!

Değerli İşimi Yönetebiliyorum Projesi Katılımcımız,

TÜRKONFED, Visa ve UNDP iş birliğinde 30 banka ve e-para kuruluşunun desteğiyle hayata geçirilen İşimi Yönetebiliyorum Projesi KOBİ’leri yeni yılda da desteklemeye devam ediyor.

2023'ün ilk ayında, aşağıda belirtilen şartları sağlayan 100 KOBİ’ye E-TicaretE-İhracat, Patrondan Patrona Mentorluk ve Tematik Koçluk Desteklerinden biri verilecektir.

E-Ticaret Desteği ile; e-ticaret sitenizin profesyonel altyapısıyle ücretsiz kurulumu, indirimli kargo anlaşmaları, ücretsiz pos entegrasyonları, 7/24 teknik destek ve standart eğitimlerin yanı sıra özel bir ekip ve pazarlama desteklerinden ücretsiz olarak faydalanabileceksiniz.

E-İhracat Desteği ile; Türkçe + 2 dil seçeneği, otomatik-manuel dil çevirisi, ülke ve dillere göre kur ve fiyat belirleme, ülke bazlı kargo ayarları, tüm dünyadan ödeme alabilme, % 100 SEO uyumluluğu desteklerinden ücretsiz olarak faydalanarak ürünlerinizi hem Türkiye’ye hem de dünyaya satabileceksiniz.

Patrondan Patrona Mentorluk ve Tematik Koçluk Destekleri ile; TÜSİAD üyesi iş insanları ile 6 aylık bire bir mentorluk ya da ihtiyaç duyduğunuz alanda 3 aylık ücretsiz danışmanlık desteğinden faydalanabileceksiniz.

İşimi Yönetebiliyorum Destekleri’nden yararlananabilmek için sırasıyla takip edeceğiniz adımlar:

  • İşimi Yönetebiliyorum Online Eğitim Sistemi’ne kayıt olmak, (kayıt olmak için tıklayın!)
  • Tercih ettiğiniz İşimi Yönetebiliyorum Desteği için belirlenmiş olan videoların tamamını izlemek,
  • Online Eğitim Sistemi “Değerlendirmeler” bölümündeki İlgili Formları doldurmak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İşimi Yönetebiliyorum Online Eğitim Sistemi'ne hemen kayıt olun! Fırsatı kaçırmayın!

Son katılım tarihi: 29 Ocak 2023

Destek almaya hak kazanan KOBİ’ler ile iletişime geçilecektir.

Yasal Uyarı: Yasal Tavsiye Amacı Taşımaz

Bu sitede, iş kurma ile ilgili genel bilgiler verilmiştir. Bu sitenin içeriği yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yasal danışmanlık ya da bunlara ilişkin görüş verme amacı taşımamaktadır. Bu sitenin içeriği ve bu bölümde yer alan bilgilerin görüntülenmesi, herhangi bir durumda yasal danışmanlık veya vergi danışmanlığı olarak yorumlanamaz ve bu hususlarda güvenilir bir kaynak değildir. Bu bölümde yer alan bilgilere dayanarak herhangi bir işlem yapılmamalıdır ve İşimi Yönetebiliyorum Projesi bu sitenin içeriğine dayanılarak yapılan ya da yapılmayan işlemlerin hiçbirinden geçerli yasalar uyarınca sorumlu değildir. Yasal olarak şirket kurma prosedürleri de dahil olmak üzere herhangi bir yasal problemde veya vergi sorununda bir avukata danışmanız gerekmektedir. Bu sitenin içeriği Türkiye’deki hedef kitleye yönelik olarak düzenlenmiştir.