Altın Pusula

İşimi Yönetebiliyorum, Altın Pusula’dan Ödül Kazandı

TÜRKONFED, İşimi Yönetebiliyorum Projesi ile bu sene Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından 20’ncisi düzenlenen Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’nde, Sivil Toplum Kuruluşları kategorisinde ödüle layık görüldü.

2019 yılında hayata geçirilen İşimi Yönetebiliyorum Projesi online ve yüz yüze eğitimler, webinarlar, dijitalleşme destekleri, mentorluk programı çalışmaları ile KOBİ’lere ulaşarak KOBİ’lerin finansal, dijital ve yönetimsel açılardan gelişmlerini sağlıyor. Projenin KOBİ’lere verdiği ücretsiz hizmetler ile ulaştığı başarı, Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından düzenlenen Altın Pusula Türkiye Halkla İlişkiler Ödülleri’nde Sivil Toplum Kuruluşları kategorisinde ödül ile tasdiklendi.

Yasal Uyarı: Yasal Tavsiye Amacı Taşımaz

Bu sitede, iş kurma ile ilgili genel bilgiler verilmiştir. Bu sitenin içeriği yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yasal danışmanlık ya da bunlara ilişkin görüş verme amacı taşımamaktadır. Bu sitenin içeriği ve bu bölümde yer alan bilgilerin görüntülenmesi, herhangi bir durumda yasal danışmanlık veya vergi danışmanlığı olarak yorumlanamaz ve bu hususlarda güvenilir bir kaynak değildir. Bu bölümde yer alan bilgilere dayanarak herhangi bir işlem yapılmamalıdır ve İşimi Yönetebiliyorum Projesi bu sitenin içeriğine dayanılarak yapılan ya da yapılmayan işlemlerin hiçbirinden geçerli yasalar uyarınca sorumlu değildir. Yasal olarak şirket kurma prosedürleri de dahil olmak üzere herhangi bir yasal problemde veya vergi sorununda bir avukata danışmanız gerekmektedir. Bu sitenin içeriği Türkiye’deki hedef kitleye yönelik olarak düzenlenmiştir.