Covid-19 Dönemi

Covid-19 Döneminde de KOBİ’lerimizin Yanında Olmaya Devam Ediyoruz!

İşimi Yönetebiliyorum Projesi ikinci yılının sonunda yüz yüze ve online olmak üzere toplam 1.523 KOBİ temsilcisine finansal disiplin ve dijitalleşme olmak üzere iki başlıkta eğitim verildi.

Mentorluk & Dijital Pazarlama Desteği

İşimi Yönetebiliyorum Mentorluk ve Dijitalleşme Desteği Sağlıyor

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Visa ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) iş birliğinde, 30 banka ve e-para kuruluşunun desteğiyle hayata geçen İşimi Yönetebiliyorum Projesi, mentorluk programı ve dijitalleşme destekleriyle devam ediyor.

Online Eğitim

İşimi Yönetebiliyorum Projesi Online!

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Visa ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ortaklığında yürütülen İşimi Yönetebiliyorum projesinin eğitimleri, COVID-19 salgını döneminde 29 Nisan – 16 Mayıs 2020 tarihleri arasında webinar serisi şeklinde gerçekleştirildi.

İstanbul

İşimi Yönetebiliyorum Projesi İstanbul’da!

Küresel rekabetin önemli oyuncularından olan ve Türkiye ekonomisine can veren KOBİ’lerin faaliyetlerini dijital ortama taşımalarına destek olmak ve uluslararası rekabet güçlerini artırmak amacıyla Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Visa ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) iş birliği ile hayata geçirilen “İşimi Yönetebiliyorum Projesi” ilk yılını tamamladı.

Mardin

İşimi Yönetebiliyorum Projesi Mardin’de!

Küresel rekabetin önemli oyuncularından olan ve Türkiye ekonomisine can veren KOBİ’lerin faaliyetlerini dijital ortama taşımalarına destek olmak ve uluslararası rekabet güçlerini artırmak amacıyla Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Visa ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) iş birliği ile hayata geçirilen “İşimi Yönetebiliyorum Projesi” ilk yılını tamamladı.

Balıkesir

İşimi Yönetebiliyorum Projesi Balıkesir’de!

Küresel rekabetin önemli oyuncularından olan ve Türkiye ekonomisine can veren KOBİ’lerin faaliyetlerini dijital ortama taşımalarına destek olmak ve uluslararası rekabet güçlerini artırmak amacıyla Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Visa ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) iş birliği ile hayata geçirilen “İşimi Yönetebiliyorum Projesi'nin 4. Eğitimi, 06-07 Aralık 2019’da GÜNMARSİFED ev sahipliğinde Balıkesir’de düzenlendi.

Hatay

İşimi Yönetebiliyorum Projesi Hatay'da!

Türkiye ekonomisinin lokomotifi KOBİ’lerin uluslararası rekabet güçlerini artırmak amacıyla Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Visa ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) işbirliği ile hayata geçirilen “İşimi Yönetebiliyorum Projesi”nin 3. Eğitimi, DASİFED ev sahipliğinde Hatay’da düzenlendi.

Antalya

İşimi Yönetebiliyorum Projesi Antalya’da!

Küresel rekabetin önemli oyuncularından olan ve Türkiye ekonomisine can veren KOBİ’lerin faaliyetlerini dijital ortama taşımalarına destek olmak amacıyla TÜRKONFED, UNDP ve Visa tarafından hayata geçirilen “İşimi Yönetebiliyorum” programı 12 Eylül 2019 tarihinde Antalya’da ulusal basın lansmanıyla başladı.

Adana

İşimi Yönetebiliyorum Projesi Adana’da!

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu (TÜRKONFED), Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) ve Visa Türkiye iş birliğinde 27 bankanın da desteğiyle Türkiye ekonomisinin omurgasını oluşturan, yerel kalkınma...

Yasal Uyarı: Yasal Tavsiye Amacı Taşımaz

Bu sitede, iş kurma ile ilgili genel bilgiler verilmiştir. Bu sitenin içeriği yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yasal danışmanlık ya da bunlara ilişkin görüş verme amacı taşımamaktadır. Bu sitenin içeriği ve bu bölümde yer alan bilgilerin görüntülenmesi, herhangi bir durumda yasal danışmanlık veya vergi danışmanlığı olarak yorumlanamaz ve bu hususlarda güvenilir bir kaynak değildir. Bu bölümde yer alan bilgilere dayanarak herhangi bir işlem yapılmamalıdır ve İşimi Yönetebiliyorum Projesi bu sitenin içeriğine dayanılarak yapılan ya da yapılmayan işlemlerin hiçbirinden geçerli yasalar uyarınca sorumlu değildir. Yasal olarak şirket kurma prosedürleri de dahil olmak üzere herhangi bir yasal problemde veya vergi sorununda bir avukata danışmanız gerekmektedir. Bu sitenin içeriği Türkiye’deki hedef kitleye yönelik olarak düzenlenmiştir.