Patrondan Patrona Mentorluk Programı

Patrondan Patrona Mentorluk

TÜRKONFED, Visa ve UNDP iş birliğinde 30 banka ve e-para kuruluşunun desteğiyle hayata geçirilen İşimi Yönetebiliyorum Projesi KOBİ’lerin gelişimini Patrondan Patrona Mentorluk Programı’yla desteklemeye devam ediyor. Çeşitli sektörlerden üst düzey yöneticiler tecrübelerini ve bilgi birikimlerini paylaşarak KOBİ’lerin iş dünyasındaki yolculuğunu destekliyor.

Mentorlerimiz; Human Group Danışmanlık Tic. Ltd. Şti. Kurucu Genel Müdürü Gaye Özcan, Proasist Elektrik ve Mekanik Teknik Hizmetler San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Öner Çelebi, Systemair Hsk. Genel Müdürü Ayça Eroğlu, Mepsan Savunma Sanayi ve Otomotiv A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Feyyaz Ünal, GEMAK A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi & Genel Müdür Yardımcısı Hande Öztürk, Escon Enerji A.Ş. Genel Müdürü Onur Ünlü, Teracity Yazılım Teknolojileri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Akın, Aktaşlar Lezzet Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Samet Aktaş, ICI Teknoloji Kurucu & Başkan Mehmet Kenan Işık ve Ece Fermuar San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sait Günteki üstleniyor.

İnsan Kaynakları, ihracat, nakit akışı, pazar durumu, dijitalleşme, kurumsallaşma, yeşil dönüşümü, yatırımcı sunumu ve bütçeleme konularında hedefler koyarak ödevlerin tamamlanması şeklinde ilerliyorlar.

Yasal Uyarı: Yasal Tavsiye Amacı Taşımaz

Bu sitede, iş kurma ile ilgili genel bilgiler verilmiştir. Bu sitenin içeriği yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yasal danışmanlık ya da bunlara ilişkin görüş verme amacı taşımamaktadır. Bu sitenin içeriği ve bu bölümde yer alan bilgilerin görüntülenmesi, herhangi bir durumda yasal danışmanlık veya vergi danışmanlığı olarak yorumlanamaz ve bu hususlarda güvenilir bir kaynak değildir. Bu bölümde yer alan bilgilere dayanarak herhangi bir işlem yapılmamalıdır ve İşimi Yönetebiliyorum Projesi bu sitenin içeriğine dayanılarak yapılan ya da yapılmayan işlemlerin hiçbirinden geçerli yasalar uyarınca sorumlu değildir. Yasal olarak şirket kurma prosedürleri de dahil olmak üzere herhangi bir yasal problemde veya vergi sorununda bir avukata danışmanız gerekmektedir. Bu sitenin içeriği Türkiye’deki hedef kitleye yönelik olarak düzenlenmiştir.