Eskişehir

İşimi Yönetebiliyorum Eskişehir’de KOBİ’lerle Buluştu

İşimi Yönetebiliyorum Projesi, Marmara ve İç Anadolu Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (MARSİFED) ev sahipliğinde, 2o Ekim tarihinde Eskişehir’de KOBİ’lerle bir araya geldi.

Etkinlikte, KOBİ’lerin küresel boyutta rekabet güçlerini artırmak için ihtiyaç duydukları finans, dijital pazarlama, uluslararası ticaret ve e-ihracat, yeşil dönüşüm konuları hakkındaki güncel gelişmeler alanlarında uzman akademisyen ve profesyoneller tarafından KOBİ’lere aktarıldı. Eğitimde, KOBİ'lerin en önemli konularından olan "Aile Şirketlerinin Kurumsallaşması" paneli gerçekleştirildi. Panelde, Systemair Türkiye Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayça Eroğlu, Kırcılar Deri Yönetim Kurulu Üyesi Berna Aşıroğlu, Teracity Yazılım Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Akın konuşmacı olarak yer alırken, panelin moderetörlüğünü Batı Anadolu Yatırım Yönetim Kurulu Üyesi Feyyaz Ünal yürüttü.

Eğitimde, KOBİ’lere ücretsiz olarak verilen “Koçluk” ve “Mentorluk” programına başvurular alındı. Katılımcılar gün boyunca ücretsiz “Dijitalleşme Destekleri” hakkında bilgi alabilecekleri ve başvuru yapabilecekleri standı ziyaret ettiler. Eğitim sonunda katılımcılara sertifikaları verildi.

Yasal Uyarı: Yasal Tavsiye Amacı Taşımaz

Bu sitede, iş kurma ile ilgili genel bilgiler verilmiştir. Bu sitenin içeriği yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yasal danışmanlık ya da bunlara ilişkin görüş verme amacı taşımamaktadır. Bu sitenin içeriği ve bu bölümde yer alan bilgilerin görüntülenmesi, herhangi bir durumda yasal danışmanlık veya vergi danışmanlığı olarak yorumlanamaz ve bu hususlarda güvenilir bir kaynak değildir. Bu bölümde yer alan bilgilere dayanarak herhangi bir işlem yapılmamalıdır ve İşimi Yönetebiliyorum Projesi bu sitenin içeriğine dayanılarak yapılan ya da yapılmayan işlemlerin hiçbirinden geçerli yasalar uyarınca sorumlu değildir. Yasal olarak şirket kurma prosedürleri de dahil olmak üzere herhangi bir yasal problemde veya vergi sorununda bir avukata danışmanız gerekmektedir. Bu sitenin içeriği Türkiye’deki hedef kitleye yönelik olarak düzenlenmiştir.