TÜRKONFED was deemed worthy of an award in the category of Non-Governmental Organizations at the 20th Golden Compass Turkey Public Relations Awards, organized by the Turkish Public Relations Association (TÜHİD), with its I Can Manage My Business Project.
 
I Can Manage My Business Project was launched in 2019, reaches SMEs with online and face-to-face trainings, webinars, digitalization supports, and mentoring programs, and ensures their financial, digital and managerial development. The success of the project with its free services to SMEs was confirmed with an award in the category of Non-Governmental Organizations at the Golden Compass Turkey Public Relations Awards organized by the Turkish Public Relations Association (TÜHİD).
 

Yasal Uyarı: Yasal Tavsiye Amacı Taşımaz

Bu sitede, iş kurma ile ilgili genel bilgiler verilmiştir. Bu sitenin içeriği yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yasal danışmanlık ya da bunlara ilişkin görüş verme amacı taşımamaktadır. Bu sitenin içeriği ve bu bölümde yer alan bilgilerin görüntülenmesi, herhangi bir durumda yasal danışmanlık veya vergi danışmanlığı olarak yorumlanamaz ve bu hususlarda güvenilir bir kaynak değildir. Bu bölümde yer alan bilgilere dayanarak herhangi bir işlem yapılmamalıdır ve İşimi Yönetebiliyorum Projesi bu sitenin içeriğine dayanılarak yapılan ya da yapılmayan işlemlerin hiçbirinden geçerli yasalar uyarınca sorumlu değildir. Yasal olarak şirket kurma prosedürleri de dahil olmak üzere herhangi bir yasal problemde veya vergi sorununda bir avukata danışmanız gerekmektedir. Bu sitenin içeriği Türkiye’deki hedef kitleye yönelik olarak düzenlenmiştir.