Rehberim Ol Mentorluk Programı

Rehberim Ol Mentorluk Programı

TÜRKONFED, Visa ve UNDP iş birliğinde 30 banka ve e-para kuruluşunun desteğiyle hayata geçirilen İşimi Yönetebiliyorum Projesi 5. yılında yeni bir mentorluk programı ile mikro ve küçük işletmelerin büyüme potansiyellerini gerçekleştirmek için ihtiyaç duydukları bilgi ve becerileri kazandırmaya ve gelişimlerini desteklemeye devam ediyor.

“REHBERİM OL” Mentorluk Programı kapsamında 50 mikro ve küçük işletmeye 5 ay süre ile birebir ve grup mentorluk seanslarının yanı sıra finans, pazarlama, e-ticaret, kurumsallaşma, markalaşma, ihracat ve iş hukuku alanlarında konu bazlı mentorluk desteği verilecektir. Programa katılacak işletmelerin yaklaşık %30’unun deprem bölgesinde kurulu işletmeler arasından seçilmesi hedefleniyor.

Program kapsamında; her işletmenin e-ticaret olgunluk seviyesi ölçülerek e-ticaretteki başarılarını artırmak adına yol haritaları oluşturulacak, programda başarılı olan işletmelere e-ticaret yol haritası çerçevesinde e-ticaret destek paketleri ve Google reklam çekleri hediye edilecek.

Rehberim Ol Mentorluk Programını başarıyla tamamlayarak ücretsiz desteklerden yararlanabilmek için:

  • Birebir mentorluk görüşmelerinin tamamına katılım sağlanması,
  • Konu bazlı mentorluk görüşmelerinin en az bir tanesine katılım sağlanması,
  • İşimi Yönetebiliyorum Online Eğitim Sistemi’ne (ücretsiz) kayıt olunması,
  • Mentorluk programı kapsamında verilecek olan online e-ticaret eğitimlerinin %70’ine katılım gösterilmiş olunması gerekmektedir.

Başvurularımız tamamlandı, diğer gelişmelerimizden haberdar olmak için takipte kalın.

Yasal Uyarı: Yasal Tavsiye Amacı Taşımaz

Bu sitede, iş kurma ile ilgili genel bilgiler verilmiştir. Bu sitenin içeriği yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yasal danışmanlık ya da bunlara ilişkin görüş verme amacı taşımamaktadır. Bu sitenin içeriği ve bu bölümde yer alan bilgilerin görüntülenmesi, herhangi bir durumda yasal danışmanlık veya vergi danışmanlığı olarak yorumlanamaz ve bu hususlarda güvenilir bir kaynak değildir. Bu bölümde yer alan bilgilere dayanarak herhangi bir işlem yapılmamalıdır ve İşimi Yönetebiliyorum Projesi bu sitenin içeriğine dayanılarak yapılan ya da yapılmayan işlemlerin hiçbirinden geçerli yasalar uyarınca sorumlu değildir. Yasal olarak şirket kurma prosedürleri de dahil olmak üzere herhangi bir yasal problemde veya vergi sorununda bir avukata danışmanız gerekmektedir. Bu sitenin içeriği Türkiye’deki hedef kitleye yönelik olarak düzenlenmiştir.