İstanbul

KOBİ'ler için İşimi Yönetebiliyorum Eğitimi

TÜRKONFED, Visa ve UNDP iş birliğinde 30 banka ve e-para kuruluşunun desteğiyle hayata geçirilen  İşimi Yönetebiliyorum Projesi, KOBİ'lerin yenilikçi ve teknoloji ağırlıklı büyüme potansiyellerini geliştirmeye devam ediyor. 

Siz de KOBİ olarak işinizi geliştirmek ve uluslararası rekabet gücünüzü arttırmak istiyorsanız 18 Kasım Perşembe günü 10.00 – 14.15 saatleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecek “KOBİ’ler için İşimi Yönetebiliyorum Eğitimi”ni kaçırmayın.

Katılım 50 kişi ile sınırlıdır.

Covid-19 tedbirleri gereğince katılımcılardan aşı sertifikası veya son 72 saat içinde yaptırılmış negatif sonuçlu PCR testi istenecektir.

 


Kayıt için lütfen tıklayın.

Yasal Uyarı: Yasal Tavsiye Amacı Taşımaz

Bu sitede, iş kurma ile ilgili genel bilgiler verilmiştir. Bu sitenin içeriği yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve yasal danışmanlık ya da bunlara ilişkin görüş verme amacı taşımamaktadır. Bu sitenin içeriği ve bu bölümde yer alan bilgilerin görüntülenmesi, herhangi bir durumda yasal danışmanlık veya vergi danışmanlığı olarak yorumlanamaz ve bu hususlarda güvenilir bir kaynak değildir. Bu bölümde yer alan bilgilere dayanarak herhangi bir işlem yapılmamalıdır ve İşimi Yönetebiliyorum Projesi bu sitenin içeriğine dayanılarak yapılan ya da yapılmayan işlemlerin hiçbirinden geçerli yasalar uyarınca sorumlu değildir. Yasal olarak şirket kurma prosedürleri de dahil olmak üzere herhangi bir yasal problemde veya vergi sorununda bir avukata danışmanız gerekmektedir. Bu sitenin içeriği Türkiye’deki hedef kitleye yönelik olarak düzenlenmiştir.